YÜKSEK KALİTE AIRBORNE MAG-EM ARAŞTIRMALARI

Enerson’un Triumph Surveys Inc. ile stratejik ortaklığı program planlama, uygulama (lojistik), anket sonrası veri yorumlama ve hedefleme dahil son teknoloji hava jeofizik araştırmaları (manyetikler, EM) sağlamamıza olanak tanır. Triumph Surveys Inc. global hizmetleri arasında yüzey (manyetikler, zaman alanlı EM) ve sondaj çalışmaları ile İHA tabanlı manyetik araştırmalar da bulunmaktadır.

Triumph Instruments, ilgili şirketi Triumph Surveys aracılığıyla, iletken, manyetik ve doğal olarak radyoaktif özelliklerin tespiti için helikopter kaynaklı sistemlere sahip havadaki jeofizik araştırmalar sunmaktadır. Triumph’un AirTEM sistemi, yüksek rakımlardaki engebeli yüzey araştırmaları veya 500 metreye kadar derin keşifler için yapılandırılabilen bir helikopter zaman alanı elektromanyetik (HTEM) platformudur. Yardımcı ekipman toplam alan manyetometresi, radar altimetre ve yüksek hassasiyetli GPS içerir.

Triumph Surveys, Meksika, Peru, Çin ve Kanada gibi ülkelerde aşırı koşullar altında elektromanyetik, radyometrik ve manyetik anketler gerçekleştirdi. Tesisler AS350 B2, FX-2 ve B3 helikopterleri ile Bell 407 ve SA315B Lama için onaylanmıştır.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın .